Polatlı Kanal Temizleme

ANKATEM’de, tüm vidanjör ve Polatlı Kanal Temizleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilmemizle gurur duyuyoruz. Siz isteyin, biz gerçekleştirelim! Şirketimiz kanal açma, kanalizasyon temizleme, su kaçak tespiti gibi konularda çalışmak için son teknoloji cihazlara sahiptir.

Hedefimiz, Polatlı Kanal Temizleme mesleki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için neye ihtiyaç duyduğunuzu tam olarak elde etmektir!

Atıkların büyük miktarlarda temizlenmesi için bir vidanör kamyon kiralama çözümü mi arıyorsunuz? Vidanjör kamyonlarımız sizin için doğru çözüm olacaktır! Ağır vidanjör tank kamyonları çoğunlukla atıkları temizlemek ve Polatlı Kanal Temizleme için tasarlanmıştır.

Polatlı Kanal Temizleme

KULLANIMLAR & FAYDALAR

Vidanjör kamyonlar çoğunlukla hem kuru hem de tozlu atıkları imha etmek için hem ticari hem de devlet kurumları tarafından kullanılır. Kanalizasyon temizlemelerinden atık suyun atılmasına, sızıntıların temizlenmesine kadar, vidanjör kamyonlar atık bertaraf problemlerini çözmek için gerekli ekipmana sahiptir.

Aşağıda, Polatlı Kanal Temizleme vidanjör tankerlerimizin yapabileceği bazı hizmetler verilmiştir:

 • Sanayi ve ticaret tesisleri
 • Geri dönüşüm ve döküntüler
 • Konveyör temizliği

Taşıtlar, yoğunluk veya viskoziteye bakılmaksızın çok çeşitli malzemeleri çıkarabiliyor. Vakumlama, nakliye, foseptik temizliği ve site dekontaminasyonu, Polatlı Kanal Temizleme işleri için yaygın olarak kullanılırlar.

polatli-kanal-temizleme

ANKATEM Polatlı Kanal Temizleme

ANKATEM’de, çalışma arkadaşlarımız vidanjör araç kiralama ile ilgili tüm soruları ele alacak şekilde eğitilmiş ve donatılmıştır. Ticari araç endüstrisinde ve atık giderme sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle, sahip olabileceğiniz tüm soruları ele alabileceğimizden eminiz. Bu araçların kiralanması hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçin; size daha fazla bilgi vermek için ürün uzmanımızdan birini alalım.

1. Sınıfta En İyi

ANKATEM Polatlı Kanal Temizleme ve vidanjör kiralama, 1982’den beri vidanjör kamyon kazısını kanalizasyon temizliğinde endüstri lideri olmuştur.


Vidanjör araçlarımız, yıllar süren test ve saha araştırmalarında, diğer tüm ürünlerin üzerinde sınıfında en iyisi olduğu kanıtlanmıştır.

2. Kanalizasyon Hizmetleri

Su pompası hasar görmeden herhangi bir hızda devreye sokulabilir veya devreden çıkarılabilir


Pompa yağlama ve soğutma için suya ihtiyaç duymadan çalışabilir


Pompa daha yavaş çalışır, bakım maliyetini düşürür ve ömrünü uzatır

3. KOLAYLIK

Polatlı Kanal Temizleme vidanjör, aracın ön hortum makarasından kolayca çalıştırılabilir.


Komple otomasyon sistemi ile istif aracı operatör tarafından sistemin az izlenmesini gerektirir.


Kamyonların kendi kendini temizleme mekanizması, aynı anda püskürtürken istif aracının daha uzun süre çalışmasını sağlar.

4. VERİMLİLİK

Polatlı Kanal Temizleme vidanjör aracı, her vardiya işlemi sırasında ton galon su tasarrufu yapmak üzere tasarlanmış ve kanıtlanmıştır. Bu, suyun maliyetini, suyun alınması için gereken süreyi, kurulumu ve sökülme süresini ve kendi kendini temizleme sistemi geri dönüşüm cihazını sabit bir şekilde çalışmaya devam ettirirken çökeltme ihtiyacını azaltır.

5. BAKIM KOLAYLIĞI

Polatlı Kanal Temizleme tasarımı, tüm çalışma parçalarını herhangi bir yıpranmayı azaltarak enkazın dışına çıkarır. Enkaz cisimine hiç girilmesine gerek kalmadan, gelecekteki tüm bakımlara kolayca erişilebilir.

Polatlı Kanal Temizleme ve kiralık vidanjör aracına ulaşmak için 0537 222 48 38 ‘i arayın!

 • Endüstrinin en yeni envanter vidanjör araçları, sıvı vidanjör kamyonları, kombine kanalizasyon temizleyicileri ve hidro ekskavatörler, Polatlı Kanal Temizleme.
 • Günlük, haftalık ve aylık kiralama.
 • “İstediğiniz süre kiralama” seçenekleri.
 • Vidanjör kamyonlarının tamir, bakım ve yenilenmesi için özel servis merkezleri.
 • Çok kullanılan parçaların, sarf malzemelerinin ve aksesuarların geniş çeşitliliği.
 • En acil ve en zor ekipmanlarınız, parçalarınız ve servis ihtiyaçlarınız konusunda yardımcı olmaya hazır, deneyimli, yüksek eğitimli personel.

Polatlı Kanal Temizleme ve Vidanjör Araçları

Üstün operatör kolaylığı ve maliyet tasarrufu özellikleri ile ANKATEM vidanjör kamyona monte vakum ekipmanı üretir ve sunar.

İhtiyacınız olan ekipmana,  uzun süre ihtiyacınız mı var? 
Belki yoğun bir döneme veya dönüş yoluna hazırlanıyor ya da onarım için donanım gerekiyor. Ekstra kapasiteye ihtiyacınız varsa, ANKATEM Endüstriyel Temizleme Ekipmanı, kanalizasyon temizleyici / kombo üniteler, vidanjör kamyonları ve hidro ekskavatörlerden, süpürme makinelerine, devreden çıkarılan kamyonlara ve daha fazlasına kadar, işinizde veya projenizde talep edilen geniş bir yelpazede, uzmanlaşmış ekipmanlara sahiptir.  Günlük, haftalık veya aylık kira mevcuttur ya da, isterseniz, 6 ay ve 12 aylık bölümlerde kiraya alım seçenekleri sunuyoruz.

Polatlı Kanal Temizleme ve kiralama filomuzun her zaman en üst düzeyde güvenilir olmasını sağlamak için her yıl önemli yatırımlar yapıyoruz.

KALİTELİ HİZMETLERİMİZ İŞİNİZİ DAHA KOLAY HALE GETİRİR.

 • İşyerinize ekipman teslimatı
 • Yerinde ekipman onarımı
 • Kiralama süresi boyunca önleyici bakım
Vidanjör Kamyon Kiralama

Sermayeyi periyodik veya sözleşmeli işler için ekipmana neden yatıracaksınız? Sizin yerinize biz yatırım yaptık, böylece  sizin yapmanız gerekmiyor.

green_circle_check
En İyi Çalışan Ekipmanlar

En yeni ve son teknoloji vidanjör araçları bizde. Yeni veya yeni bir durumdaki ekipmanları kullanacaksınız.

green_circle_check
Vidanjör Ekipmanıyla 35 Yıllık Deneyim

İş yerimizdekş eğitimli teknisyenler size bunları nasıl uygulayacaklarını eğitebilir ve uykularında tamir edebilirler!

Hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyle birlikte müşterilerimizin taleplerini de karşılamaktır.

ANKATEM Polatlı Kanal Temizleme tıkanıklık açma işlemleriniz için mevcuttur. Vidanjör araç servislerimizin işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Deneyimli profesyonellerimiz, rutin programlı ziyaretler için veya çağrı temelinde işinize hizmet edebilir.

Polatlı Kanal Temizleme, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir. Polatlı Kanal Temizleme konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın.

Benzer Yazılar
Belediye Vidanjör
Ankara Belediye Vidanjör Evinizde yada iş yerinizde yaşadığınız tıkanıklık sorunları için Ankara Belediye Vidanjör Hizmetlerini arayabilirsiniz. Aski web sitesinden  ya d...
Çayyolu Tuvalet Tıkanıklığı
Çayyolu Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık konusu ne zaman ve nerede başınıza gelecek belli olmayan bir o kadar da can sıkan bir konudur. İster yepyeni bir evde ister k...
Vidanjör Hizmeti, Kanal Görünteleme
Eviniz de, iş yerinizde veya fabrika atıklarının bulunduğu yaşam yerlerinde sıkça rastlanan evsel, endüstri ve yağ atıklarınızdan kurtulmanız artık Ankatem ile çok daha...
Bina Gideri Tıkandı
Bina Gideri Tıkandı Belediye Bina Gideri Tıkandı ne yapmalıyım? Belediye ya da Aski tıkanıklığı çözer mi diye düşünüyor olabilirsiniz.  sık yaşanan bir sorun değil...
Çankaya Logar Temizleme
Yıllar geçtikçe geniş bir yelpazede Çankaya Logar Temizleme ve endüstriyel temizlik hizmetlerinin bir parçası olarak binlerce kanal temizleme ve açma projesini başarıyla tam...
Çubuk Logar Temizleme
Çubuk Logar Temizleme hizmeti ve bir vidanjör kamyon kiralamak için bir yer ararken düşünmeniz gereken en önemli dört öncelik vardır: Ekipmanın kalitesi, mevcut teknoloji, m...